IMG_2424 ساک دستي تبلیغاتی,ساک دستي تبليغاتي,ساک دستي تبليغاتي سوزنی,ساک دستي تبليغاتي پارچه ای,ساک دستي تبليغاتي قیمت,ساک سوزنی,بگ پارچه ای,قسمت ساک دستی تبلیغاتی,کیف دستی پارچه ای, ساك دستي برزنتي,کیف برزنتی, ساک دسته دار,کیف سوزنیدلایل بیشماری برای استفاده از ساک دستی قابل بازیافت(پارچه ای) وجود دارد.ما در قرنی زندگی میکنیم که مردم بصورت خودجوش به حامیان محیط زیست تبدیل میشوند و ما هم اگر نگوییم ناچار باید بگوییم اگر از قافله عقب بمانیم به زیان خود ما تمام خواهد شد!در اینجا به شرح واقعیتهای موجود و دلایل دعوت شما به استفاده از ساک دستی های قابل بازیافت خواهیم پرداخت و اینکه چرا از شما می خواهیم شما نیز از استفاده کنندگان کیسه های خرید بازیافتی باشید :

  • بزرگترین دشمن استفاده از ساک دستی خرید قابل بازیافت شرکتهای تولید کننده مواد پلاستیک و البته مردمی هستند که در استفاده از کیسه خرید قابل بازیافت تنبلی نشان می دهند!
  • دوم: حمل کردن یک ساک دستی شکیل قابل بازیافت بهتر از دریافت یک کیسه پلاستیکی نامطمئن و مخرب محیط زیست است.
  •  ایرلند مالیات بر تولید کیسه های پلاستیکی را در سال 2002 چندین برابر کرد.سان فرانسیسکو نخستین ایالت آمریکا بود که قانون منع استفاده از کیسه های پلاستیکی را در سال 2007 تصویب کرد و لس آنجلس نیز در سال 2010 همان قانون را تصویب کرد.

 

  • پلاستیک بزرگترین منبع بستر اقیانوس است،اگر نمی دانستید کیسه های رها شده در طبیعت به کجا می روند! دومین منبع بستر اقیانوس سیگار است.
  • پنجم:سازمان ملی اقیانوسی و جوی ایالات متحده بر آورد کرده پلاستیک بستر اقیانوس سالانه 1 میلیون پرنده دریایی و 100،000 هزار پستاندار را میکشد!
  • واقعیت: تعداد کیسه های پلاستیکی غیر قابل تجزیه در سراسر جهان 4,000,000,000,000-5,000,000,000,000 در سال است.

 

 • تعداد 100،000 نهنگ،لاک پشت و سایر موجودات دریایی سالانه توسط پلاستیکهای موجود در اقیانوس کشته می شوند.
 • در ماه میلادی گذشته تعداد 3150،000 کیسه پلاستیکی در عملیاتهای پاکسازی در کشورهای مختلف جمع آوری شد.

حقیقت حیرت آور است! ما میتوانیم با استفاده از ساک دستی قابل بازیافت تاریخی نو را به نگارش درآوریم و نوید بخش آینده ای دیگر باشیم.

ساک دستی تبلیغاتی قابل استفاده مجدد صرفه جویی در درختان

ساک دستی پارچه ای قابل استفاده مجدد صرفه جویی در آب

•  ساك دستي تبليغاتي پارچه ای صرفه جویی در گاز و نفت

ساک دستی قابل استفاده مجدد کمک به کاهش آلودگی هوا

ساک دستی قابل استفاده مجدد کمک به اقیانوس ها

ساک دستی قابل استفاده مجدد کمک به موجودات دریایی ما

ساک دستی قابل استفاده مجدد از تولید 700 کیسه پلاستیکی جلوگیری میکند

ساک دستی قابل استفاده مجدد کمک به خانواده های ما!